پیدایش تکنولوژی کنتیک (Kinetic)

Kinetic یک پلت فرم است. طی 20 سال گذشته، سیکو مجموعه‌ای از حرکات جنبشی را روی این پلتفرم ایجاد کرده است که هر کدام ویژگی‌های منحصربه ‌فردی را برای مصرف ‌کننده به ارمغان می‌آورد.

در نمایشگاه بازل سال 1986 بود که سیکو از اولین نمونه اولیه سینتیک خود رونمایی کرد. این ساعت که با نام آزمایشی “AGM” معرفی شد، اولین ساعت در جهان بود که حرکت جنبشی را به انرژی الکتریکی تبدیل کرد. این اولین گام در توسعه ای بود که 20 سال بعد، Kinetic را مترادف با سازگاری با محیط زیست، عملکرد بالا و راحتی طولانی مدت برای نسلی از کاربران در سراسر جهان کرد. از زمان عرضه در سال 1988 اولین ساعت تجاری موجود در آن زمان با نام جدید ( AGS ) تا به امروز، بیش از هشت میلیون ساعت Kinetic فروخته شده است (تا سال 2007).

در سال 1998، Kinetic Auto Relayمنتشر شد که دوره عملکرد ساعت در حالت استراحت را به 4 سال قابل توجه افزایش داد. در سال 1999، کرنوگراف جنبشی نهایی عرضه شد، شاهکاری که بهترین مهارت های ساعت سازی مکانیکی و الکترونیکی سیکو را در هم آمیخت و در سال 2003 کرونوگراف جنبشی دیگری به بازار آمد. در Baselworld 2005، Kinetic Perpetual برای اولین بار ظاهر شد و راحتی و طول عمر را با یک تقویم همیشگی، درست به سال 2100 ترکیب کرد. در سال 2007، فناوری احساسی سیکو Kinetic Direct Drive معرفی شد

سیکو ایران

به طور معمول در عرض یک روز پاسخ می دهد

سلام و عرض ادب خوش آمدید. لطفا برای گذاشتن پیغام روی گزینه زیر کلیک بفرمایید.